google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK : Gólzápor!

Gólzápor!

Kukucska  2016.08.22. 08:23

Nyárias fullasztó hőség,lelkes tombola árusok, megpakolt hűtök a Sport Büfében,valamint két elszánt csapat várta a mintegy 150 nézőt és szurkolót ezen a vasárnapi délutánon a Liget úti Sporttelepen.

A múlt heti Jánoshidai győzelem után (3:2 Karcagi győzelem született),nagy várakozás előzte meg ezt a mérkőzést,hiszen az előző szezonban egyszer sem sikerült legyőznünk az újoncot.Többen nagy arányú győzelmet vizionáltak a mérkőzés előtt,természetesen Karcagit,de voltak óvatosabb duhajok is,akik egy szoros győzelemmel is kiegyeztek volna.

A hazaiaknál ,nőtt a maródiak száma,hiszen a két sérültünk mellé(Bukovszki Dani és Kovács Csabi) csatlakozott Terjék Peti is,aki Jánoshidán sérült meg sajnos,így elmaradt a hazai bemutatkozása.

KARCAG - KUNSZENTMÁRTON 7:1 (4:0)

KARCAG: Agócs-Kocsis,Orosz,SZŐKE N.,KOVÁCS L.-SZÍVÓS G.,SZÍVÓS GY.,Erdei,Szentannai-KUPAI,SZÉKELY

Tapogatózó játékkal kezdődött a mérkőzés,de ez nem tartott soká,hiszen 2-3 perc elteltével átvéve a játék irányítását,több szemre is tetszetős támadást vezettek fiaink.A nagy akarásnak,hamar meg is lett az erdménye.

9.perc.Szívós Gyuszi indítását Kupai Krisztián ügyesen átvette,amivel minden védőt lerázott magáról,majd a kimozduló kapus melett a jobb alsó sarokba lőtt. 1:0!   Megjegyzendő,a mérkőzés előtti bemelegítés során megigérte,hogy gólt szerez,szavatartó fiú.

12.perc. Karcagi szögletet követően Szívós Gergő elé került a labda,aki nem teketóriázott,és fél fordulatból bevágta a lasztit a kapu közepébe. 2:0!

A gólt további karcagi rohamok követték.

14.perc.Kupai Krisztián labdát szerzett a vendégek térfelének közepén,azonnal indította Székely Dávidot,aki közelről okosan a kapu bal oldalába gurított. 3:0!

Sokkolta a vendégeket a gyorsan bekapott három gól,nem igazán találták az ellenszerét a hazai rohamoknak,kellemes játszadozással és számolatlan Karcagi lehetőséggel telt el vagy fél óra,és amikor már nagyon várták a félidőt jelző sípszót,azért kaptak még egy tőrdöfést.                                                                                                                                                                                            44.perc.Kovács Laci igen váratlanul gondolt egy merészet,és úgy jó 35 méterről egy szép bomba gólt akasztott a kapu bal oldalába. 4:0!

Legszebb álmainkban sem gondoltunk volna ilyen parádés első félidőre,az első félidei erdmény kimondottan hízelgő a vendégekre nézve,hiszen egy tucatnyi nagy helyzetet nem váltottak gólra fiaink.Mindenesetre nagy várakozással tekintettünk a folytatás elé.

A szünetben kerültek átadásra az előző szezonban megszerzett érmek,amelyet a Megyei utánpótlás bajnokságokban szereztek ifjú titánjaink.Az U.16-ban ezüstérmet,az U.19-ben pedig bronz érmet szeretek a srácok,melyekhez ezúton is gratulálunk.A díjakat Dobos László Polgármester úr,és Ökrös Gábor Szakosztály vezető úr adta át.

A második félidőt ott kezdtük,ahol az előzőt befejeztük,támadtak a fiúk becsülettel,és őszintén megvallva,igen jól szórakozott a nagyérdemű,hiszen szebbnél szebb támadásokat vezetett csapatunk.

53.perc.Szívós Gyuszi úgy gondolta,"elég a játszadozásból"és 25 méterről lövésre szánta el magát,a jól eltalált labda,pedig a vendég portás kis segédletével utat talált a kapuba. 5:0!

A 70. percben kettős cserét hajtottunk végre,Orosz mestert Szőke Robi,Kupai Krisztiánt pedig Hamar Jani váltotta.

71.perc. Erdei Tibi ívelte a lasztit a hosszún érkező Szőke Robi elé,aki első labda érintéséből betalált a kapuba. 6:0!

78.perc.Székely Dávid kapott egy újabb hosszú indítást a vendég kapu előterében,mellel maga elé tette,majd a lefagyó kapus melett a bal alsóba lőtt. 7:0!

A 80 percben Kocsis Janit,Jász Zoli váltotta.

84.perc. Kissé elmélázott védelmünk,talán nem vették komolyan a támadást vezető Vicziánt,aki szinte begyalogolt a kapuba a labdával.7:1!

Könnyed játszadozással teltek az utolsó percek,némi közönség általi "ollézással" fűszerezve.

Kellemes vasárnap délutánt szereztek a fiúk,ezzel a megyei szinten minden igényt kielégítő,gólgazdag,remek játékot és szemet is gyönyörködtető megoldásokat hozó mérkőzésen.Óriási fölényben játszó csapatunk,az utolsó pillanatig űzte,hajtotta a végére főleg mentálisan teljesen elfáradó vendégeket.

Egy percig sem volt kérdéses a mérkőzés kimenetele,csak a győzelem aránya.Kétségtelenül többre képes ez a Kunszenti csapat,de ezen a délutánon osztály külömbség volt a két egylet között,amit az eredmény is hűen tükröz.

Köszönet minden játékosnak a hozzáállásáért,a küzdeni tudásáért,a lelkesedéséért!

Azt gondolom,ez az a mentalitás,ez az a hozzáállás,ami majd remélhetőleg vissza hozza a focit szerető embereket a lelátóra,és ez járulhat hozzá többek között,hogy elérjük céljainkat !

Orosz mester a mérkőzés után:Megérdemelt győzelmet arattunk!

A jövő héten ahhoz a Tiszaföldvárhoz látogatunk,aki némi meglepetésre idegenben tudta legyőzni Fegyverneket.Remélem,és bízom benne,hogy ezt a jó formát sikerül átmenteni arra a mérkőzésre is.!

<<   >>

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre