google-site-verification: google0fec882942f13186.html

HAJRÁ KARCAG!

Brain Drain: Karcagi Labdarúgó Induló

FRISS HÍREK
FRISS HÍREK : 25 perc játék kevés volt!

25 perc játék kevés volt!

Kukucska  2016.09.11. 08:50

Nem túl jó előjelekkel,de reménykedve utaztunk soron következő ellenfelünk a Törökszentmiklós,az utóbbi időkben nagyon megszépült otthonába.

A nem túl jó előjelekről, továbbra is sérült játékosaink,jelesül Bukovszki Dani (aki már elkezdte az edzéseket) és Székely Dávid (még mindíg érez fájdalmat a térdében)gondoskodtak.No és egy rossz hír,hogy a már nagyon várt védőnk Kovács Csabi úgy döntött,befejezi pályafutását.Arról már nem is beszélve,hogy a múlt heti produkciónk sem arról győzte meg a publikumot,hogy csúcs formában lenne csapatunk.

Törökszentmiklós - Karcag 2:0 (1:0)

Karcag : BELÉNYESI - Kocsis , OROSZ , Szőke N. ,Kovács L.- Szívós G.- Terjék , Szívós Gy.,Szentannai - Erdei , Kupai.

Cserék : Szőke R., SÍPOS ROBIN.

Kellemes késő nyári időben ,talán 150 néző előtt kezdődött a rangadó,hiszen mindkét csapat 10-10 ponttal állt a mérkőzés előtt a tabella elején.Jól előkészített pálya várta a csapatokat,egyébként is szembetűnő volt,hogy az eltelt évben sokat fordítottak a létesítmény állagmegóvására,sőt egy igen impozáns tetőt is húztak a lelátó fölé,aminek a későbbiekben igen nagy hasznát vettük.Szóval látszott a gondos gazda keze nyoma.

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést,azonnal magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést,már az ötödik percben óriási lehetőség adódott Kupai Krisztián előtt,de lövése nem talált kaput.

Erdei Tibi sem akart lemaradni Krisztián mögött,de sajnos az Ő emelése is a kapu melett kötött ki.

Sorra alakítottuk ki a jobbnál jobb lehetőségeket,amelyek kihagyásában Főleg Krisztián jeleskedett,3-4 óriási lehetősége közül ezúttal sajnos egyet sem tudott értékesíteni.

25 perc elteltével,enyhült a nyomásunk vendéglátónk kapuja előtt,változatosabbá vált a mérkőzés.

30.perc. Oroszt kelett ápolni,hosszasan,elég csúnya rúgást kapott,de a játékvezető nem látott szabálytalanságot,ezt követően képtelenek voltunk egy egészséges felszabadító rúgásra.Addig-addig forgolódott a miklósi támadó a tizenhatosunkon belül,amíg beadására meg nem érkezett Balogh,aki zavartalanul fejelhetett a kapunk bal alsó sarkába!Gyakorlatilag első helyzetét kihasználta a hazai csapat.1:0!

Mentek a fiúk becsülettel,de kevés átütőerő volt a támadásainkban,de így sem voltunk veszélytelenek.A félidő vége előtt,Kocsis keverte meg a hazai védelmet,csinált egy cselt befelé,Erdei Tibi jókor érkezett,de lövése néhány centivel elkerülte a jobb alsó sarkot.Ekkor már erős szél,dörgés és egy kis zápor kisérte az amúgy élvezetes mérkőzést,de jött a szünet,lehetett rendezni a sorokat.

A szünetben aztán ritkán látható erejű szélvihat és zivatar támadt a stadionra,mindenkit a lelátó alá zavarva.Milyen jó,hogy megépítették,egyébként valószínűleg mindenki bőrig ázott volna.

Jól kezdtük a második félidőt is,pedig nagyon intenzíven esett az eső,persze ez mindenkinek egyformán megnehezítette a dolgát.Sok hibával játszott mindkét csapat,estek,keltek a játékosok,hol rövidnek,hol hosszúnak bizonyultak az átadások,gyakorlatilag még megállni is nehéz volt a vízben úszó pályán.

Mozsár Gergely "játékvezető úr" egy teljesen ártatlan szituációban,mindenki megrőkönyödésére,és meglepetésére 11-est ítélt a hazaiak javára,még a hazai nézők is nevetségesnek ítélték a játékvezető ítéletét,de hát az a 11-es,amit megítélnek.

54.perc.A jó irányba vetődő Belényesi nem érhette el a félmagasan a hálónkba vágódó igen erős lövést. 2:0!

Alig egy perc elteltével egy inkább 11-nek tűnő szituációt már teljesen szabályosnak látott az ekkorra már indiszponáltnak tűnő Mozsár.

58.perc.A már az első félidőben a bokájára rúgást kapó Szívós Gyuszit,Szőke Robi váltotta.

Kitámadtunk,hiszen már mit veszíthettünk,de sok hibával játszottunk,alig-alig lőttünk kapura,az eladott,elpasszolt labdáinkkal,pedig a hazaiak sok -sok lehetőséghez jutottak,Belényesi Lacinak,bizony bravúrokat is be kelett mutatnia ahhoz,hogy az eredmény ne változzon.

71.perc. Sípos Robin,Kovács Laci csere történt.A mindössze 16 éves Robinnak,ez volt az első hivatalos Felnőtt bajnoki mérkőzése a Megye I.-ben.Gratulálunk,és sok sikert kívánunk !

Az utolsó negyed órára hitehagyottá vált csapatunk,talán el is fáradtak a fiúk,komoly helyzetet már nem igazán sikerült a hazaiak kapuja előtt kialakítani.

Elállt az eső is,véget ért a mérkőzés is,sajnos vereséget szenvedtünk.Több lehetőséget is kidolgoztunk,ám azok értékesítése sajnos megint elmaradt.Küzdöttek a fiúk becsülettel,de ez ma kevés volt.A hazaiak,jobb helyzetkihasználása döntött,gyakorlatilag egyetlen komoly hibánkat kihasználták,az ajándék 11-es pedig hab volt a tortán.

Vereségünk ellenére még a dobogón állunk,lemaradásunk 3 pont a vezető Törökszentmiklós csapatától.Jövő héten a Fegyvernek csapatát fogadjuk,remélhetőleg már bővebb kerettel,és jobb formában.