google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK
FRISS HÍREK : Sajnos 20 perc játék csak erre volt elég.

Sajnos 20 perc játék csak erre volt elég.

Kukucska  2017.05.14. 10:18

A múlt heti bravúros Jászárokszállási diadal után,valljuk meg őszintén,mindenki hazai győzelemre számított.

Gyűltek,gyülekeztek a fellegek,miközben a nap is próbálgatta az erejét.Nos a bátrabbak időben elindultak a mérkőzés helyszinére a Liget úti Stadionba,akik viszont nem indultak el,szembe találkozhattak az esővel,gyanítom,ezért maradtak otthon,ma  a szokásosnál is többen.

A csapatok időben kijöttek a melegítési procedúrát elvégezni,most is,mint oly gyakran tapasztaltuk,hogy a vendégek kék mezben érkeztek,így a mieink,megint nem használhatták a hazai kék mezüket,hanem egy "vízözön előtti"valamikor az évezred elején kapott narancs színű felsőben voltak kénytelenek kifutni a pályára.

Örömmel tapasztalhattuk,hogy Szívós Gyuszi ismét feltűnt a társak között,igaz,még csak a kispadon kapott helyet.Jó hangulatban folyt a bemelegítés,még a játékvezetők is vették a fáradságot és kijöttek melegíteni.Dobó Sándor és csapata ezzel is,és a mérkőzésen mutatott ténykedésével is példát mutatott a többi sporinak is.A kezdésre megérkeztek a Jászkiséri Ultrák is,így nem volt akadája a pontos kezdésnek.Mire kivonultak a csapatok,el is eredt az eső.

Karcagi SE - Jászkisér SE O:O

Karcag:Fekete-DARÓCZI,Orosz,Szőke,Kovács-Hamar,SZÍVÓS G.,Szentannai,Kupai-Erdei,Székely.

Cserék:Szívós Gy.,Sipos,Terjék.

A kezdetekre csúszóssá váló talajhoz igyekeztek a játékosok hozzászokni,ami alig-alig sikerült,reméljük e-miatt volt az a rengeteg átadási hiba,ami jellemezte a játékrész elejét.Egymás hibáiból éltek a csapatok,a mieink hibáztak kevesebbet,így sikerült némi mezőnyfölényt kiharcolni.Egy-egy kósza lövés,néhány bátortalan középreadás,néha már annak is örülhettünk,ha 2-3 passz a megfelelő játékosokhoz ment.Hát,nem volt valami élvezetes a játék.A 20. percig kelett várni az első komoly lehetőségre,ami Szentannai Zoli előtt adódott,lövése sajnos,ha nem is sokkal,de elkerülte a vendég kaput.

A vendégek,teljesen behúzódtak a saját kapujuk előterébe,erre mi nem távoli lövésekkel operáltunk,hanem állandóan a beadásokat,beíveléseket erőltettük,nem is értünk célt,a vendégek hálója érintetlen maradt.

Aztán mintegy váratlanul majdnem megszerezték a vezetést a Jászkisériek,amikor is Tóth Zoltán,addig forgolódott a 16-oson belül,amíg lőni nem tudott,szerencsére,csak a keresztlécet találta telibe,de a veszélyhelyzetnek még nem volt vége,mert alig egy perc múlva egy jobbról érkező beadás felpördült egy lábon(nem láttam,hogy ki volt az)és újfent a keresztlécre pattant.

Nehéz időszakot élt át a csapat,nem igen találta ekkor a játék ritmusát,az indításaink legtöbbször célt tévesztettek,a vendégek,pedig felbátorodva,több veszélyes lehetőséget is teremtettek.Persze mentek a fiúk becsülettel,de ma nem igen jeleskedett senki,nem volt aki összefogja a csapatot,nem volt igazi vezéregyéniség.

Végre eljött a szünet,és végre eljött a tombola húzás ideje is,amelyen ezúttal is értékes nyeremények kerültek kisorsolásra a KLBK,és támogatói jóvoltából.Ezúttal új szpíkert is avattunk,Erdeiné Ancsa személyében,aki nagyon ügyesen,bár kissé lámpalázasan látta el feladatát!

Hogy mi lesz várható a második félidőben,nos erre senki sem tudta a választ,persze reméltük,hogy jobb játékkal rukkolnak ki a fiúk,de őszintén,az első félidő produktuma alapján kevés esélyt láttunk rá.

Aztán ahogy elkezdődött a második etap,bekezdtek a srácok mrendesen,valóságos tüzijátékot rendeztek a Karcagi fiúk a vendég kapu előtt,volt lehetősége a gólszerzésre,Erdei Tibinek,Székely Dávidnak,az időközben a szünetben becserélt Terjék Petinek is,de sajnos ezek a lehetőségek,mind-mind kimaradtak.

Nem csitultak a támadásaink,Szívós Gergő lőtt a jobb oldalról,alig mellé,úgy éreztük,érik a gól.Nagyon intenzíven fociztunk,nem ismertek elveszített labdát a fiúk.Így történt,hogy a saját térfelünkön szerzett labdát Daróczi Dani,aki megindult a kapu felé,Szívós Gergővel kipasszolták a védőket,így tisztán tudott Terjékhez gurítani,aki egyből Kupai Krisztiánhoz pörgetett.Krisztián nem teketóriázott,egyből lőtt,lövése talán ha öt centivel kerülte el a jobb alsót.Gyönyörű támadás volt,gólt érdemelt volna.

.Meg is jött a hangja a közönségnek,akik az igen lelkesen szurkoló Jászkiséri drukkerekkel többször is szópárbajba keveredtek,olyan érzése támadt néha ezen sorok írójának,mintha labdarúgó mérkőzésen lett volna.Komolyan,ez a sava-borsa a mérkőzéseknek,nem pedig az,hogy még a szotyi héjának roppanását is lehet hallani.

No,itt azonban nem volt még vége,a 60. perc táján Székely Dávid előtt adódott lehetőség,végre sikerült beforgatnia a védőjét,de a lövése sajnos a keresztlécen csattant.

Újra eleredt az eső,no,nem nagyon,csak annyira,hogy a pálya csúszós legyen ismét,a nézők pedig akik a "dombon" álltak,szépen lassan elázzanak,és itt most nem a pálinkára gondoltam,még mielőtt ez a kérdés valakiben felmerülne.

Gyűrkőztek,küzködtek a felek a játéktéren,volt lehetőség itt is,ott is,de ezen a délutánon úgy tűnt,mindenki be volt oltva gól ellen,a kapusoknak alig volt komoly dolguk,a lövések szinte mindíg elkerülték a kapukat.Keveset állt a játék,de a játékvezető mégis indokoltnak látta a 3 perc hosszabítást,amit becsülettel le is töltetett a csapatokkal.Megváltásként hatott a hármas sípszó,a csapatok megköszönték a szurkolóik támogatását,és sietve mentek be az öltözőbe.Sajnos nem sikerült ezúttal begyűjtenünk a három pontot,de őszintén nem is érdemeltünk győzelmet ezért a produktumért.Az eredmény igazságosnak mondható,igaz a vendégek főleg a védekezéssel törődtek,de az első félidőben,ha egy kicsit szerencsésebbek,bizony akár két gólos előnyre is szert tehettek volna,ellenben a második félidőben,főleg az első 20 percben mutatott játékunk alapján,akár mi is nyerhettünk volna.De a volna,és a ha,egyik csapatban sem játszik,így igazságos döntetlen született.A megszerzett egy ponttal a betliző Törökszentmiklóst megelőzve felléptünk a tabella negyedik fokára,innentől a saját kezünkben van a sorsunk,mert ha megnyerjük mind a három hátralévő mérkőzésünket,senki nem tudja elvenni tőlünk ezt a pozíciót!A játékvezetés ezúttal is jól működött,egy-két apróbb hibától eltekintve,mindkét fél megelégedésére tevékenykedtek!

Orosz István edző gondolatai a mérkőzésről:Sajnos elég gyenge napot fogtunk ki a támadó harmadban.Nem voltunk elég kreatívak és nem volt meg a sebességünk ahhoz, hogy a teljesen védekezésre berendezkedett vendégcsapatot feltörjük.Az átlövéseink sem sikerültek ezért csak a döntetlenre futotta most hazai pályán. Hajrá Karcag,csak a győzelem!

A következő mérkőzésünk annak a Tószegnek az otthonában lesz,aki összesen 1 győzelmet és egy döntetlent tud felmutatni hazai környezetben,azt hiszem az elvárás egyértelmű,győzni kell,ott is!

<<   >>

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre