google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK
FRISS HÍREK : Hát ez meg mi volt?

Hát ez meg mi volt?

Kukucska  2017.09.17. 08:47

Két erős csapat ellen megvívott győztes mérkőzés után mindenki bizakodva várta az Újszász elleni hazai összecsapást.

Kellemes utónyári forróság fogadta a nagyérdeműt,a mérkőzés kezdetére össze is gyűltünk vagy százan.

A Sport büfé ezúttal is bőséges árukészlettel várta vendégeit.

Jó hangulatban,bizakodva készülődtek a fiúk,hiszen kimondva,kimondatlanul ennek a mérkőzésnek mi voltunk az esélyesei.Amennyiben ez megvalósult volna,továbbra is belátható 3 pont közelségben lehettünk volna a lista élén állókhoz képest.Orosz mester újból a kispadra helyezte magát,a betegségéből felépült Kovács Laci,és a csapat körül újra feltűnő Farkas is a kezdőben kapott helyet.Ezúttal piros mezben tündököltek játékosaink,mivel a vendégek tiszta kékben jelentek meg a játékos kijáróban.

Karcagi SE - Újszászi VSE 0 : 3 (0:1)

Karcag : Fekete-Szívós,Kovács,Terjék,SZENTANNAI,Nagy,Serucza,Szőke,Kupai,Domokos,Farkas.

Cserék : Belényesi,Orosz,Sipos,Erdei,Kiss.

Bekezdtek a vendégek,az első két lehetőség is előttük adódott,sőt lőttek egy les gólt is,amit az igen fiatal hölgy partjelző,nagy magabiztossággal be is intett,nagyon helyesen.

Ezt követően,szépen lassan át is vettük a játék irányítását,amit fényesen bizonyít,hogy Domokos Attilának gyors egymásutánban három igen komoly gólszerzési esélye is adódott,sajnos tőle szokatlan módon mindhárom alkalomnál rossz döntést hozott,így a lehetőség,csak lehetőség maradt.

A nagy rohamaink után szépen kiegyenlítődött a játék,főleg a mezőnyben küszködtek a csapatok,kevés eredménnyel.Csapatunk tagjai rengeteg hibával játszottak,ha már egymás után háromszor piros mezes játékos ért a labdához,majdnem tapsoltak a nézők.Rossz volt látni,hogy kevés elképzeléssel,fölösleges hosszú indításokkal operáltunk,amire láthatóan fel voltak készülve a vendégek.Egyébként is úgy tűnt,hogy sokkal gyorsabban,szervezettebben játszottak,bátrabban,összeszedettebben küzdöttek meg minden egyes labdáért,aminek hamarosan meg is lett az eredménye.

21.perc.Bal oldali szöglet után röviden mentettek fel a védőink,a labda kikeveredett a jobb oldalra,a pontos beadást a fel sem ugró védőink közé berobbanó Kovács Tamás,alig 5-6 méterről könnyedén fejelte a bal alsó sarokba. 0:1!

A hidegzuhany után,kezdtünk éledezni,ami Domokos Attila óriási ziccerében jelentkezett,de Az Újszászi kapus egy nagy bravúrral védeni tudott.Továbbra is támadásban maradtunk,és elmondhatjuk érett a gólunk rtendesen,ami be is következett hamarosan.,de sajnos.......!

29.perc.Lőttünk egy szabályos gólt,mégsem lett egyenlő az állás.Egy beadást követően a vendég kapus összecsúszott a saját játékosával,aminek következtében nem tudta megkaparintani a labdát,és azt mi gólra váltottuk.A partjelző egyértelműen jelezte,szabályos gól született,amit mindenki nagy meglepetésére a játékvezető el vett tőlünk,és szabadrúgást ítélt kifelé.Eddig is borzolta az idegeket Szénási Gábor "játékvezető",hiszen rendre a mi csapatunkat súlytotta ítéleteivel,de ekkor óriási hibát követett el.Kezdtek elszabadulni az indulatok,a folyamatos reklamálások miatt teljesen szétesett a csapat játéka,a sok fordított ítélet miatt,már a közönség is komolyan háborogni kezdett.Nagyon kelett már a szünet,mindenkinek.

Az első félidőben a vendégek frissebbnek,összeszedettebbnek tűntek,a mieink tompának,ritmustalannak,sokszor nagyon bizonytalannak,bátortalannak,teljesen érthetetlen módon.

A játékvezető rengeteg hibával, következetlenül,vezette a mérkőzést.Minden bizonnyal megzavarta őt a két ellenőr jelenléte.A vendégek szinte minden szabálytalanságát megtorlatlanul elnézte,bezzeg a mieinket akkor is büntette,ha arra semmi ok nem volt.Be is szedtünk 4 sárgát az első félidőben.

Reméltük,ennél csak jobb jöhet a második félidőben.

Nem kezdtünk rosszul,voltak kisebb-nagyobb lehetőségeink a gólszerzésre,de az átütő erő nagyon hiányzott a támadó játékunkból még mindíg.Változatlanul,pontatlanul,rengeteget hibázva,szokásunktól eltérően,lassan,komótosan szövögettük támadásainkat.Képtelenek voltunk megnyugodni,folyton a múlt hibáin rágódva, sokat reklamálva teljesen szétesett a játékunk.

60.perc.A lesre játszó védelmünket könnyedén átjátszották középen,és a tehetetlen Fekete melett a hosszúba lőtték a második vendég gólt Rézsó Péter révén. 0:2!

74.perc.Már szinte nem is védekeztünk,így nem okozott különösebb meglepetést,hogy egy szép egyéni alakítás révén szereztek gólt Kovács Tamás személyében a vendégek. 0:3! Eldőlt!

Erőlködtünk még egy kicsit,voltak kisebb lehetőségeink,de azok is maradtak.Csúfos vereséget szenvedtünk!

Érthetetlenül gyengén,idegesen,lassan,sok hibával játszottunk.Érthetetlen ez azért,mert az ezt megelőző két fordulóban két remek győzelmet arattunk,az akkori lelkes,remek játékból azonban ezúttal semmit sem mutattak a fiúk.Ez a nagy formaingadozás minden bizonnyal magyarázatra szorul,de először mindenkinek magával kell elrendeznie az elrendezni valókat.Természetesen a csapat felelőssége ez a gyenge produkció,ennek a megoldása is a csapat felelőssége kell hogy legyen.

A jövő héten az egy győzelemmel a tabella utolsó harmadában tanyázó Besenyszög csapatához látogatunk,csak egyetlen eredmény az elfogadható a GYŐZELEM!

Szívós Gergő a csapat kapitánya,gondolatai a mérkőzésről:Nehéz ilyen mérkőzés után bármit is írni. Magyarázkodni lehet, de felesleges, és az a legkönnyebb . Sajnos nem volt meg most bennünk az, ami az előző két meccsen igen. A tűz, a lelkesedés. Körélményesek voltunk, lassúak. Rendre rossz döntéseket hoztunk. Szégyen ilyen teljesítményt nyújtani. Ebből a meccsből tanulnunk kell. Nem elég a cipőt kiküldeni a pályára. Azt gondolom, hogy ettől függetlenül megint meg voltak a helyzeteink első 10-15 percben ha 3:0 ide akkor egy szavuk nem lehet. Nekik volt 2 helyzetük egyiket berúgták. Át vették a mérkőzés irányítását és mi erre nem tudtunk reagálni , változtatni (fejben). Amit most tehetünk , hogy tanulunk belőle és hozzáállást változtatva kell hétfőn edzésre mennünk. Következő mérkőzésen javítanunk kell. Sokszor tudtunk már javítani és azt gondolom most is menni fog. Évek óta támaszkodhatunk egymásra a csapaton belül. Eddig is segítettük egymást ezután is fogjuk. Eddig is az tartotta össze ezt a csapatot , hogy barátok vagyunk a pályán,és azon kívül is ! HAJRÁ KARCAG !

<<   >>

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre