google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK
FRISS HÍREK : Fájó vereség már megint hazai pályán!

Fájó vereség már megint hazai pályán!

kukucska  2017.10.01. 11:26

Azért csak sikerült a múlt héten javítanunk a hazai vereség után,persze ennek csak akkor van értéke,ha újra sikerül győznünk.

Reménykedve gyülekeztek a nézők a Fegyvernek elleni hazai mérkőzésre,fűtötte a vágyakat az is,hogy pont ők búcsúztattak bennünket a Magyar Kupa Megyei selejtezőjében,pont hazai környezetben.Nem ígérkezett tehát könnyűnek ez a mérkőzés sem,de hát valljuk meg őszintén,jelenlegi állapotunkban nem könnyű ma már nekünk egyik mérkőzés sem.

Kellemes kora őszi idő várta a nagyérdeműt és a csapatokat,talán ha 60-70 néző volt kíváncsi erre a szebb napokat megérő csapatokat felvonultató összecsapásra.Azon egy kicsit sem kell csodálkoznunk,hogy csak ilyen kevesen látogattak ki erre a mérkőzésre hazai részről,hiszen csapatunk egyáltalán nem kápráztat el egyetlen nézőt sem idei teljesítményével.A hazai mérlegünk meg aztán főleg nem tölthet el büszkeséggel senkit sem,hiszen eddigi három fellépésünkből kettőt mondhatni igen simán elveszítettünk.

A vendégek világos kék,csíkos mezben,a mieink zöld csíkos mezben léptek pályára.

Karcagi SE - Fegyverneki VSE 3:4 (3:2)

Karcag: Fekete-Orosz,SZÍVÓS,Serucza,TERJÉK,Szentannai,Szőke,Kupai,KISS,Domokos,Csörögi

Cserék:Bencsik,Kovács,Erdei

Játékvezető:Fekete Tibor (Következetlenül,szétszórtan vezette a mérkőzést,mindkét csapatot,de főleg minket súlytó téves ítéleteivel borzolta a csapatok és a nézők idegeit,gyenge teljesítményt nyújtott)

Jól kezdtük a mérkőzést,némi mezőnyjáték után egyre veszélyesebben támadtuk a vendégek állásait,a széleken vezetett akcióinkkal.

6.perc.Terjék Peti szerzett labdát az ellenfél térfelén,szépen lefutotta a védőjét a jobb oldalon,majd futtából pontosan középre adott,ahol érkezett Kiss Sanyi,aki a labda átvételét követően a rövidbe passzolt! 1:0!

Nagyon szép támadás volt,igazán gólt érdemelt.Nem örülhettünk ám túl sokat a vezetésnek,hiszen igen hamar érkezett a válasz,sőt.....!

8.perc.Hamar egyenlítettek a vendégek.Tukarcs jól vette át a labdát a kissé bátortalan Csörögi Csabit megelőzve,és fordulásból egyből lőtt.A kb.17-18 méteres lövés utat talált a kapu jobb oldalába. 1:1!

És még nem volt vége.

10.perc.Még fel sem ocsúdtunk az előbbi sokk után,amikor a megítélt szabadrúgást gyorsan elvégezték a vendégek.Albert egy pattanás után nagy bombát akasztott Fekete kapujának bal felső sarkába. 1:2!

Sok volt még hátra,így a fiúk nem is adták fel,néhány perc leforgása után újúlt erőre kapva megint átvették a játék irányítását,ami hamarosan eredményt is hozott.

17.perc. Szentannai Zoli vitte le a labdát majdnem az alapvonalig,beadását Terjék Peti bravúrosan még az alapvonal előttről visszakanalazta a középen egyedül érkező Szívós Gergő fejére,aki higgadtan a az üresen maradt kapuba bólintotta azt. 2:2!

Tovább tartott a mezőnyfölényünk,számos lehetőség adódott a vendég kapu előtt,ám sajnos,mint ezt már lassan megszoktuk,ezek rendre ki is maradtak,pedig már itt ebben az időszakban is komoly előnyre tehettünk volna szert.Azért csak-csak góllá érett az a fránya mezőnyfölény.

26.perc. Kiss Sanyi kapott labdát a 16-os vonalánál,csinált két szemtelen cselt,majd óriási gólt akasztott a jobb felsőbe. 3:2!

A vártnál nehezebben,de csak tudtuk érvényesíteni az akaratunkat,így megérdemelt volt a vezetésünk.Sajnos a helyzetkihasználásunk megint nagyon gyengére sikeredett,annak ellenére,hogy alig negyed óra alatt már három gólnál tartottak a fiúk,hiszen akár 3-4 góllal is vezethettünk volna,ha csak minden második-harmadik lehetőségünket váltjuk gólra.

A szünetben újra tombola sorsolás volt a KLBK és támogatói segítségével,a nyerteseknek gratulálunk,a veszteseknek pedig azt ajánljuk,hogy próbálkozzanak továbbra is,hátha legközelebb melléjük áll a szerencse!

Nagyon jól kezdtük a második félidőt is,számtalan helyzetet dolgoztunk ki,és számtalant ki is hagytunk,nehézzé téve saját magunknak a mérkőzést.Úgy kb. a 75 perctől láthatóan el is fáradt a csapat,és mivel csak egygólos előnyre tudtunk szert tenni,félő volt,hogy a frissebbnek tűnő vendégek még tudnak borsot törni az orrunk alá.Sajnos félelmeink be is igazolódtak.

83.perc.Egy kósza előreívelést követően védőink már nem értek oda,és így Faragó Zsolt egy felhőfejessel egalizálta az erdményt. 3:3!

Már küzdenünk kelett a döntetlenért is,hiszen az egyenlítéstől újra szárnyakat kapott a vendég együttes.

91.perc.Az egész védelmünk leblokkolt!Jó 40 méterről elvégzett szabadrúgást követően Faragó Zsolt ismételten egyedül maradt,majd zavartalanul fejet a kapunkba. 3:4!

Semmire nem maradt már idő,a vendégek nem akartak,mi pedig már képtelenek voltunk bármilyen akciót is vezetni,így elszenvedtük az idénybeli HARMADIK vereségünket is hazai környezetben.

Álljon itt két nyilatkozat!

Orosz István edző: Nagyon sok gólhelyzetet elpuskáztunk és sajnos ismét jöttek azok a hibák amire egy csapatot akkor lehet felkészíteni,hogyha tud koncentrálni,fegyelmezett és az állóképességük és jó. Nekünk a mostani helyzetben minden pont fontos lenne,de majd idegenben próbáljuk begyűjteni az elhullott pontokat.

Szívós Gergő csapatkapitány:Sajnos megint nem sikerült a győzelem hazai pályán. Addig amíg a helyzeteinket nem tudjuk kihasználni nem fogunk győzni. Stabilabban kell védekeznünk is. Hazai pályán nem szabad ennyi gólt kapni. Hiába találtam be. A második félidőben ugyan úgy meg volt a helyzetem , hogy el döntsem a meccset. Úgy érzem mi uraltuk a mérkőzést voltak szép támadásaink de a végén hibáztunk. Hiába uraltuk a mérkőzést a Fegyvernek megérdemelten nyert ,mert ami volt helyzetük ők azt értékesítették.