google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK
FRISS HÍREK : Anyák napjára,egy szép győzelem lett az ajándék!

Anyák napjára,egy szép győzelem lett az ajándék!

Kukucska  2018.05.07. 07:22

Nehéznek igérkező mérkőzés várt a csapatra,hiszen a 3. helyen tanyázó Jászárokszállási csapat látogatott hozzánk ezen a szombati napon.

Szinte már nyárias meleg, és mintegy 120-130 néző fogadta a csapatokat, a poros,kemény pályán. Talán nem lett volna hiábavaló a mérkőzés előtt kissé fellocsolni.

Sérültjeink lassacskán felgyógyulnak,már igaz csak csereként,de Szívós Gyuszi is vállalta a játékot,és Orosz mester is ,ha nagyon muszály becserélte volna magát.

Szépen gyülekeztek a nézők,jól fogyott a csapolt sör a Büfében,igaz kevésbé jól,de fogyott a tombola is,így nem volt akadálya a mérkőzés elkezdésének.

Karcagi SE - JVSE Rosenberger  4 : 2 ( 1 : 1 )

Karcag : Belényesi - Balajti, Terjék, Szőke, Kovács - Erdei, Szívós G., Szentannai, Kiss - Nagy, Balogh.

Cserék : Juhász,Orosz,Daróczi,Szívós Gy.

Meglepően jól kezdtünk, magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést,így nem volt meglepő,hogy nekünk volt először igazán komoly helyzetünk.Kiss Sanyi kapott egy nagyon jó indítást,gyakorlatilag egyedül iramodhatott meg a kapu irányába,de a labdavezetés során lelassult,így két védő is utolérte,és addig húzták,rángatták,amíg sajnos elveszítette a labdát.

Mintha ellőttük volna az utolsó puskaporunkat is,fokozatosan feljött a vendég csapat,és bizony hosszú percekre beszorított bennünket a kapunk elé.Hősiesen védekeztünk,és bizony Belényesi Lacinak újfent bizonyítania kelett a rátermetségét.

Sajnos nem bírtuk sokáig ezt a nyomást, mert a vendégek szöglethez jutottak a 17. percben.A figyelmetlenségünket kihasználva, az élesen belőtt labdát a középen érkező Csikós,senkitől sem zavartatva fejjel  a kapuba csúsztatta. 0 : 1 !

Kissé összezavarodott a társaság, sem támadásban,sem védekezésben nem tudtuk felvenni a versenyt a vendégekkel,így újfent nehéz pillanatokat kelett átélni a saját kapunk előtt. Úgy kb. a 30. perctől kezdtünk szabadulni a vendégek szorításából,egyre pontosabban,higgadtabban játszottunk,aminek idővel meg is lett az eredménye.

43.perc. Egy lökés miatt,szabadrúgáshoz jutottunk jó 40 méterre a vendégek kapujától..Terjék Peti futott neki a megítélt szabadrúgásnak, és nagy lövést eresztett meg a kapu bal alsó sarka irányába. A vendég kapusa vetődött, (talán kicsit soká,vagy alul becsülte Peti képességeit,ezt nem tudni) de bizonytalanul nyúlt a labdáért,ami a kezéről a kapufára,majd a kapuba pattant,igaz hálót nem ért,mert a kétségbeesetten menteni akaró kapus kiütötte a labdát,(igaz a gólvonalon túlról),biztos, ami biztos,még Szívós Gergő csak eljuttatta azt a hálóig. 1 : 1 !

Pont jókor jött az egyenlítő találat,így jó hangulatban vonultak a fiaink az öltözőbe,és így jó hangulatban teltek a KLBK által rendezett tombolahúzás percei is.

Jó iramú,harcos első félidőn voltunk túl,különösen az utolsó 15 percben játszott elfogadhatóan a csapat. Bizony,a vendégek az elején,akár el is dönthették volna a három pont sorsát,de mivel nem így történt,küzdhettünk a győzelem megszerzéséért a második etapban.

Meglepően jól kezdtünk,harcosan,küzdelmesen,de támadtunk nagy erőkkel. A vendégek nem igazán tudtak mit kezdeni a lelkes hozzáállásunkkal,így kapkodóvá,bizonytalanná vált az eddig magabiztosnak tűnő játékuk.

55.perc. Vétlenül, vagy szándékosan,ez már valószínűleg soha nem derül ki,de a vendégek védője beleütött kézzel a labdába,mindezt a saját 16-osán belül tette,ami miatt a játékvezető 11-est ítélt. Nagy Roli tette le nagy műgonddal a labdát a 11-es pontra,majd higgadtan,nagy erővel a bal felsőbe bombázta azt. 2 : 1 !

63.perc. Erdei Tibi indította a középen beinduló Nagy Rolit, aki higgadtan csinált egy cselt a 16-oson belül,és a tehetetlen kapus melett,okosan a bal alsóba lőtt. 3 : 1 !

67.perc. Belényesi Laci kirúgását Erdei Tibi szelídítette meg a felezővonal tájékán,majd egyből Balogh "Babához" passzolt, aki egy szép cselt bemutatva futtából átívelt a túloldalon érkező Kiss Sanyi elé. Sanyi nem cicózott,egyből,kapásból a kapu közepébe lőtt. 4 : 1 ! Nagyon szép támadás volt !

Kissé visszább álltunk, főleg a kontrák lehetőségében bízva,amelyek jöttek is menetrendszerűen,de sajnos,valami mindíg hibádzott a végén. A vendégek utolsó erejüket megfeszítve támadtak, és egy szerencsés gólnak köszönhetően közelebb is kerültek.

80.perc. A bal oldalról jutott szögletrúgáshoz a vendég csapat, a beívelés Szőke Norbi oldaláról pattant a meglepett Belényesi kapujába. 4 : 2 ! Öngól.

A vendégek mindent egy lapra feltéve kitámadtak, okozva némi kellemetlenséget védelmünknek,ezt a feladatot azonban jelesül megoldották a fiúk,sőt ha van egy kis szerencsénk,még további gólokat is lőhettünk volna,de mint ahogy tudjuk,a volna és a ha nem játszik,így az eredmény már nem változott.

Jó és izgalmas mérkőzést játszott a két csapat,rengeteg helyzettel,sok szép megoldással örvendeztettek meg bennünket a srácok,igazi Mennyei Megyei fillingje volt az összecsapásnak,soha rosszabb mérkőzést.

Orosz István értékelése!

Egy igen jó erőkből álló csapatot tudtunk legyőzni, egy fegyelmezett és néha élvezhető játékkal.Az első félidő sajnos nem a miénk volt.Mert nem mertünk játszani és nem birtokoltuk a labdát elég ideig. Sajnos egy szöglet révén meg is szerezte a vendég csapat a vezetést.Az első félidő hajrájában egy szerencsés,de igen bátor szabadrúgás révén egyenlítettünk.

A szünetben úgy érzem, hogy a fiúkkal meg tudtuk beszélni a hibákat és már a második félidő jobban nézett ki. Sok veszélyes kontrát tudtunk vezetni és többet is értékesítettünk.Nem volt nagy az iram a mérkőzésen ebben a melegben, de úgy érzem, hogy taktikusan és fegyelmezetten játszva megérdemeltük a győzelmet.

Gratulálok az egész csapatnak és gratulálok a ballagó játékosainknak is, Fekete Lászlónak és Fábián Gergőnek.

<<   >>

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre