google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK : Tovább tart a csapat jó sorozata!

Tovább tart a csapat jó sorozata!

Kukucska  2018.05.21. 10:28

Cseppet sem tűnt könnyűnek a Csépa elleni mérkőzés.

Kellemes tavaszias idő várta a mérkőzésre kilátogató nézőket és szurkolókat. Ennek ellenére már megint bántóan kevesen választották szombat délutáni elfoglaltságuknak ezt a mérkőzést. Alig 100 néző volt kíváncsi a jó formába lendült csapatok találkozójára. A Csépai csapat az elmúlt öt mérkőzésén sem talált legyőzőre,sőt, mind az öt mérkőzésen győzelmet aratott,az igen jó erőkből álló együttes. Persze mi sem panaszkodhattunk, az egy szem Tószegi kisiklástól eltekintve,már négy győzelmet és egy döntetlent abszolváltunk az elmúlt fordulók alatt.

Az elmúlt időszakban, minden nehézség ellenére közönségszórakoztató, mondhatnánk jó játékkal örvendeztették meg a fiúk a még mindíg értük szorítókat, komolynak számító csapatokat is meggyőző játékkal sikerült megadásra kényszeríteni. ( Törökszentmiklós,Jászárokszállás,Jánoshida )

Reméltük,hogy folytatódik ez a jó széria ezúttal is. Jó hír volt a csapat háza tájáról, hogy ezúttal senki sem hiányzott sérülés, vagy betegség miatt,így a vélt legerősebb összeállításában léphettek a fiúk pályára.

KARCAGI SE - CSÉPA KSE  3 : 2 ( 0 : 1 )

Karcag : Belényesi - Szívós Gy.,Terjék,SZŐKE,Kovács - SZÍVÓS G.,SZENTANNAI,Erdei,Kiss - NAGY,BALOGH.

Cserék : Juhász,Orosz,Daróczi,Bencsik,Balajti,Sipos.

Alaposan bekezdtek a vendégek, rögtön a kapunk elé szorítottak bennünket,és bizony hosszú percekig alig,alig tudtuk elhagyni a saját térfelünket, több lehetőséget is kidolgoztak,de szerencsére ezekből nem született gól. Lendületesen, erőszakosan játszottak,ami nem igazán ízlett a mi fiainknak. Szerencsére nem bírták ezt a nagy rohamozást, és egy jó negyed óra  után mi is el-el látogattunk az Ő kapujukhoz,minden eredmény nélkül. Jobbára a középpályára tevődött át a játék,minden labdáért ádáz küzdelem folyt,sok-sok átadási hibával fűszerezve.

Ebből a nagy adok-kapokból,aztán a vendégek jöttek ki jobban.

26.perc. Már megint egy bosszantó hiba.Eladtuk a labdát a saját térfelünk közepe táján, majd a visszapasszolt labdát a Csépai GORJÁNÁCZ MÁRIÓ kapásból,jó 30 méterről nagy erővel a tehetetlen Belényesi Laci melett,fölött a kapu bal felső sarkába bombázta. 0:1 ! Szép lövés volt,ha bár mi nem tudtunk annyira örülni neki.

28.perc. Majdnem sikerült hamar válaszolni a bekapott gólra. Erdei Tibi szánta el magát egy nagy löketre, megcélozta a jobb felső sarkot,de sajnos lövése a keresztlécen csattant.

Lendületet kaptunk, bátrabban,erőszakosabban támadtunk,de még mindíg pontatlanul passzoltak a fiúk,így sok próbálkozás,csak próbálkozás maradt.

A félidő hajrájában még lehetőség nyílt az egyenlítésre,de Nagy Roli,nagy helyzetben, sajnos pontatlanul célzott,és igaz alig,de ellőtte a lasztit a kapu előtt.

Így vonultak a csapatok az öltözőbe a szünetre, az biztos,hogy volt mit megbeszélni,főleg a hazai részről.

Addig is a nézők jó hangulatú Tombolasorsoláson vehettek részt a KLBK és támogatói jóvoltából,amiben ezúttal is értékes ajándékok kerültek kisorsolásra a vásárlók között.

Mint ha mi sem változott volna a második félidőre, szinte azonnal egy saját térfélen eladott labdával kezdtünk,és ebből is majdnem gólt kaptunk, de ezúttal megúsztuk.Észbe kaphatott a társaság,mert úgy tűnt ezúttal nem lesz folytatása a Csépai rohamoknak, szinte vezényszóra,agresszívebben,bátrabban kezdtünk támadni, jobban megbecsültük a labdát, egyszóval összeszedettebbé vált a játékunk.

52.perc. A leshatárról induló Balogh Baba elől a kapujából kifutó Modla a 16-oson kívül kézzel sodorta el a labdát, de a rosszul helyezkedő játékvezető ezt nem észlelte,így a kiállítás és a szabadrúgás is elmaradt.

57.perc. Az újfent a leshatárról kiugró Baba,ezúttal megelőzte a kapust,és szerintem szabályos gólt rúgott,de a játékvezető a partjelző intésére ezt nem adta meg. A vonalban állók szerint megint tévedett.

65. perc. SZÍVÓS GERGÖ csinált egy szép cselt a vendég térfélen,majd a két védő között beinduló NAGY ROLI  elé passzolt. Roli átvette a labdát, majd néhány lépés után a kiinduló Modla melett laposan a kapu jobb alsó sarkába gurított. 1:1 !

67. perc. NAGY ROLI végezhetett el szabadrúgást kb. 40 méterről a jobb oldalról. A nagy lendülettel a kapu előterébe érkező SZŐKE NORBI pedig védhetetlenül fejelt a kapu közepébe. 2:1 !

70.perc. BALOGH JÓZSI "BABA" lépett ki a védők közül NAGY ROLI álompasszával, de a kiinduló Modla egymás után kétszer is belerúgott a büntető területen belül. BODAC TAMÁS játékvezető teljesen jogosan kiállította a kapust, és 11-est ítélt. Babát hosszasan ápolni kelett, ami után sajnos le is kelett cserélni,a bal térde külső részére kapott rúgást,még a mérkőzés után is erősen bicegett.

73.perc. NAGY ROLI állt  oda a 11 elrúgásához,és az időközben mezőnyjátékosból kapussá átalakuló Csépai játékos minden igyekezete ellenére félmagasan a kapu jobb oldalába lőtt. 3:1 !

Nagy volt az öröm (jogosan),de hamarosan kissé lelohadt.

75. perc. Minden mindegy alapon támadott a Csépa, és a szerencse is melléjük állt,mivel egy kapásból nagy erővel elvégzett lövésük a kapufán csattant, de a kipattanóra közülünk nem igazán figyelt senki,így a Csépai támadó,NAGY RICHÁRD senkitől sem zavartatva a jobb alsóba gurított. 3:2 !

Hű,gondolták sokan,még meleg lehet itt a pite,de nem így lett. Az utolsó negyed órában,okosan passzolgatva fagyasztották a labdát a fiúk,így a végeredmény már nem változott.

Egy az első félidőt ide nem számítva izgalmas,közönségszórakoztató mérkőzést láthatott a nagyérdemű. Volt itt kérem minden,ami egy foci mérkőzés sava-borsát jelentheti. Azt gondolom aki ezúttal kilátogatott erre a mérkőzésre jól szórakozott.

A következő mérkőzésünket a KUNSÁGI EL CLASSICÓ keretein belül KISÚJSZÁLLÁSON rendezik,remélhetőleg sok Karcagi drukker ellátogat,hogy szurkoljon a fiúk győzelméhez. A helyezésektől függetlenül kemény férfias küzdelemre, jó játékra és természetesen Karcagi győzelemre számítok!

A mérkőzés 26-án 17 órakor lesz Kisújszálláson.

SZÍVÓS GERGŐ A CSAPATKAPITÁNY GONDOLATAI A MÉRKŐZÉSRŐL!

Azt gondolom nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Jó csapat ellen játszottunk. Sok jó játékos van a Csépai csapatban. Első félidőben nem koncentráltunk eléggé a helyzeteinknél az utolsó passzoknál. Második félidőben viszont már össze szedetebbek voltunk támadó játékban. Mint csapatkapitány büszke vagyok a csapatra, a fordításra, a küzdeni akarásra. Öröm volt így focizni, hogy mindenki oda tette magát. Fontos győzelem volt. Remélem az utolsó két mérkőzésre erőt ad a csapatnak!

<<   >>

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre