google-site-verification: google0fec882942f13186.html

Brain Drain: Karcagi Labdarúgó Induló

KÉPTÁRAK
KÉPTÁRAKKéptárak: Súgó
Megcsináltuk!

2013. október 26-án gyönyörű időben fogadtuk a tavalyi bajnok, listavezető Tiszafüredet. A tét hatalmas volt, ha sikerül nyernünk, a bajnokság élére állhatunk. Fiatal csapatunk élni tudott a lehetőséggel, és 2:0 arányú győzelmet aratott. Felejthetetlen élmény volt ez mind a játékosok, mind a szurkolók számára. Kívánjuk, hogy sok ilyen remek diadalt éljünk még együtt! Szép volt, Fiúk! Hajrá Kacag! Ízelítő a meccs képeiből - időrendben visszafelé. Jó móka! (Fotó: Halmai Balázs)

.

Magabiztos győzelem a tavaszi nyitányon

2014. március 8-án rajtolt a tavaszi szezon, a kilencedik helyezett Rákóczifalva SE-t fogadtuk. A meccs elején Kupai Krisztián fejjel volt eredményes, majd a félidő hajrájában Kovács Csaba növelte előnyünket. Még alig kezdődött el a második játékrész, Erdei Tibi hatalmas bombája eldöntötte a három pont sorsát. Karcag - Rákóczifalva 3:0 (2:0) Szép volt, Fiúk! Fotó: Halmai Balázs - Meccsbeszámoló

Fél tucat gól a cibakházi kapuban

2014. március 22-én a Liget úti Sporttelepen a Cibakházi NKSE csapatát fogadtuk. Kupai Krisztián, Székely Dávid, Erdei Tibor (3) és Bukovszki Dániel góljaival 6:0-ra nyertünk Szép volt, Fiúk! (Fotó: George) - Beszámoló a mérkőzésről.

A szél mindent vitt

Az orkán erejű szél irreális körülményeket teremtett 2014. március 16-án a Jánoshidai SE - Karcagi SE labdarúgó-mérkőzésen. Bár így is akadtak gólszerzési lehetőségek - főleg a karcagiak előtt -, de ezúttal a csapatoknak meg kellett elégedniük a gól nélküli döntetlennel. Fotó: Kukucska - A mérkőzés krónikája

Fölényes karcagi győzelem a Kunsági El Clásicón!

2014. március 29. Kisújszállási SE - Karcagi SE 0:4 (0:1) Gólszerzők: Székely Dávid, Bukovszki Dániel, Erdei Tibor, Nagy Roland. A legjobb pillanatok - időben visszafelé. (Fotó: Halmai Balázs) Történések percről percre, és beszámoló a meccsről

Karcagi SE - NKSE Jászberény 0:5 (0:1)

Nem sikerült a bravúr, 2014. április 5-én elveszítettük veretlenségünket. Képek a mérkőzésről, ezúttal is időben visszafelé. (Fotó: Makai Csaba)

ÜNNEPÉLYES ÖLTÖZŐÁTADÁS ÉS GÁLAMECCS

2014. április 3-án ünnepélyes keretek között átadásra került a Liget úti Sporttelep új öltözője. Dr. Fazekas Sándor KSE elnök, Dobos László polgármester és Szepesi Tibor KSE ügyvezető elnök köszöntő szavai után a Karcagi SE a DVSC U21-es csapatával gálamérkőzést játszott. A szünetben Dr. Fazekas Sándor és Herczeg András együttműködési megállapodást írt alá, mely nagy lépés a két klub utánpótlás-nevelésében. (Fotó: Kukucska) Beszámoló a délután eseményeiről

Nagy csatában győztünk Fegyvernek ellen

2014. április 19-én az ötödik helyen álló Fegyvernek VSE együttesét fogadtuk. A tét nem volt kicsi, győzelmünk esetén tovább tartjuk a lépést a listavezetővel szemben a bajnoki versenyfutásban. Két vesztes mérkőzés után a fiúk megrázták magukat, és a csodálatos közönség előtt, nagy csatában 2:0-ra nyertek. Szép volt, fiúk!

Gólrekord Csépa ellen

2014. május 3-án a Csépai SE lépett pályára Karcagon. Mivel a vendégek két kapusa is a kiállítás sorsára jutott, a karcagiak tetszés szerint lőhették a gólokat. A találkozó 14-0-ra végződött. (Fotó: Halmai Balázs)

Háromgólos győzelem Mezőtúr ellen

2014. május 17-én a sereghajtó Mezőtúr vendégeskedett a Liget úton. Hatalmas eső zúdult a pályára, de csapatunk fél gőzzel is győzedelmeskedett, 3 góllal terheltük meg a vendégek kapuját: Székely Dávid kétszer, Bukovszki Dani egyszer volt eredményes. Jó néhány helyzetet kihagytunk, de nem baj, ami a lábakban maradt, arra szükség lesz még a hátra lévő három fordulóban. Szép volt, fiúk! Beszámoló a mérkőzésről.

Váratlan vereség Újszászon

2014. április 12-én Újszászon léptünk pályára, és 1:1-es félidőt követően, a 93. percben kapott góllal 2:1-re kikaptunk. Egyelőre stabilan tartjuk a második helyezésünket, de 4 ponttal lemaradtunk a listavezető Jászberénytől. (Fotó: Kukucska)  Események percről percre és értékelés a meccsről

Újra a dobogó második fokán!

2014. május 24-én idegenben játszottunk, és sima meccsen győztünk: Martfűi LSE - Karcagi SE 0:4 (0:2). A gólokat Szívós Gyula és Székely Dávid (3) szerezték. Szép volt, fiúk! Tiszafüred otthon kapott ki Jánoshidától, így két fordulóval a bajnokság vége előtt újra mi vagyunk a másodikok! Tudósítás a meccsről. (Fotók: Kukucska)

Kikaptunk Szajolban

2014. április 26-án váratlan vereséget szenvedtünk a 14. helyen álló Szajol otthonában. A félidőben még vezettünk, de aztán kaptunk hármat, és innen nem volt visszaút. Most már biztosnak tűnik, hogy lemondhatunk bajnoki reményeinkről. Sőt, a második helyért is kapaszkodni kell. Szajol - Karcag 3:1Fotó: Kukucska

Karcag - Jászárokszállási VSE 8:0 (2:0)

2014. május 31. Továbbra is ezüstérmes helyen a karcagi csapat! Beszámoló a meccsről.

Megvan az ezüstérem!

Óriási csatában sikerült nyerni Túrkevén 2014. június 7-én, az utolsó fordulójában. A 2:1-es győzelem azt jelentette, hogy a Karcagi SE focistái a bajnokság második helyén végeztek. Szép volt, Fiúk! Fotó: Halmai Balázs

Győzelem a nyitómeccsen

Rákóczifalván kezdtük a 2014/15-ös bajnokságot. Az első félidőben Székely Dávid, a másodikban Bukovszki Dani szerzett gólt. Bár a gépezet az idény elején néhol még akadozott, győzelmünk egy pillanatig sem forgott veszélyben. Hajrá Karcag! Beszámoló a meccsről - Fotók: Kukucska

Vereség a rangadón

2014. május 10-én Tiszafüreden elszenvedtük szezonbeli negyedik vereségünket, ezzel visszaestünk a harmadik helyre. Fotó: Kukucska Beszámoló a meccsről

Karcagi SE - Jánoshidai SE 1:0 (1:0)

2014. augusztus 23-án, a bajnokság első hazai meccsén Székely Dávid góljával nyertünk a nagyon aktív, végig partiban lévő Jánoshida ellen. Fotók: Halmai Balázs

Döntetlen Fegyverneken

Két veretlen csapat találkozott 2014. augusztus 30-án, a bajnokság harmadik fordulójában. A hazai gárda szerzett vezetést, majd a vendég karcagi csapat a hajrában egyenlített. Sok kihagyott helyzet jellemezte a találkozót. Fegyvernek KSE - Karcagi SE 1:1 (0:0) /U21 Fegyvernek - Karcag 0:13/ Fotók: Kukucska

Szép győzelem Törökszentmiklós ellen

2014. szeptember 6-án a tabellán előttünk álló Törökszentmiklóst fogadtuk, és 0:0-ás félidő után 3:0-ra nyertünk. A gólokat Szentannai Zoltán, Domokos Attila és Nagy Roland szerezték. Szép volt, fiúk! (Fotó: Halmai Balázs)  Bővebben a mérkőzésről

Karcagi SE - Jászfényszaru VSE 3:1

2014. szeptember 20-án az újonc Jászfényszaru ellen 1:0-ás félidőt követően 3:1-re nyert a karcagi csapat, és tovább őrzi veretlenségét. Beszámoló a meccsről. Fotók: Halmai Balázs

Sima győzelem Újszászon

2014. szeptember 27-én ötgólos győzelmet arattunk a hazai pályáján addig pontot sem veszítő Újszász otthonában, és tovább őrizzük veretlenségünket. Szép volt, fiúk! Újszász VVSE - Karcagi SE 0:5 (0:2) Online közvetítés és  értékelés a meccsről   Fotók: Székely Sándor

Ezüstérem-ünneplő záróvacsora

2014. június 14-én a Karcagi Labdarúgó Baráti Kör tagjai vendégül látták a karcagi focistákat egy finom pacalpörkölt-vacsorára és grillpartira. Az étkek jóízű elfogyasztását követően átadásra került a csapat nyári edzőtáborozását segítő támogatás, valamint különdíjakat vehetett át Székely Dávid, a megyei bajnokság gólkirálya. A záróbuli önfeledt beszélgetéssel folytatódott sötétedésig.

JOMA KUPA 2014

Veretlenül lett a Hajdúnánáson megrendezett Joma Kupa győztese a Karcagi SE. A döntőben büntetők döntöttek: Karcagi SE - Ibrányi SE 0:0 (büntetőkkel 4:2) Szép volt, Fiúk! Tudósítás a döntőről Fotók: Kukucska

Karcagi SE - Martfűi LSE 2:0 (0:0)

2014. október 4-én, a bajnokság 8. fordulójában, az első félidei igen gyenge játékot követően kétgólos karcagi siker született a sereghajtó vendégek ellen. Fotó: Halmai Balázs - Bővebben a meccsről!

Döntetlen Túrkevén

2014. október 11-én 0:0-s első félidőt követően 2:2-re végződött a Túrkeve VSE - Karcagi SE labdarúgó-mérkőzés. A karcagi gólokat Domokos Attila és Nagy Roland szerezte. Fotók: Székely Sándor

Győzelem Jászárokszálláson

Az ötödik fordulóból elmaradt mérkőzést játszottuk le 2014. október 22-én. Győzelmünkhöz kétség sem férhetett, a játék minden elemében felülmúltuk riválisunkat. Jászárokszállási VSE - Karcagi SE 0:3 (0:2) Fotók: Kukucska

Füred túl nagy falatnak bizonyult

2014. november 1-jén az eddig minden mecssét megnyerő, listavezető Tiszafüred otthonába látogattunk. Nagyon szerettünk volna meglepetést szerezni, de a hazaiak jobbak voltak. Tiszafüred - Karcag 4:1 (2:0) Fotók: Halmai Balázs

Döntetlen Jászapátin

Értékes pontot szereztünk, kis szerencsével három is lehetett volna! 2014. november 5-én kétszer is vezettünk a veretlen, második helyen álló Jászapáti otthonában, de a hazai csapat a hajrában másodszor is ki tudott egyenlíteni. Jászapáti VSE - Karcagi SE 2:2 (0:1) Fotók: Székely Sándor

Munkában az asztalosbrigád

Hozzáértés, szakmai alázat, precizitás, meg nem állás a munkában - na ezek nem voltak (kivétel Bukó papa), de azért a magunk módján csak sikerült felújítanunk a Liget úti Sporttelepen található televíziós közvetítői állást. Ez még csak az első ütem volt, vannak még tervek! (2014.08.09.)

Karcagi SE - Szajol KLK 2:0 (1:0)

A bajnokság 5. helyén álló Szajolt fogadtuk 2014. november 8-án. Nem voltunk csúcsformában, de kétség sem férhet hozzá, hogy megérdemeltük a győzelmet. Szép volt, fiúk! Beszámoló a meccsről Fotó: Halmai Balázs

Kunhegyes - Karcag 3:2 (1:0)

2014. november 15-én a Karcagi SE csapata a kiesés ellen küzdő Kunhegyes ESE otthonába látogatott. Hiába volt esélyesebb a dobogó harmadik fokán álló vendégcsapat, a lelkes hazaiak szerezték meg a vezetést. Aztán a karcagi csapat fordítani tudott, de a hajrában újra a kunhegyesiek kerültek előnybe, és tartották otthon a három pontot. Fájó vereségünk ellenére továbbra is a dobogón maradtunk, de ennél több kell! Fotók: Kukucska

Fölényes győzelem a Kunsági El Clásicón!

2014.11.22. Karcagi SE - Kisújszállási SE 7:1 (2:0) Szép volt, fiúk! Fotók: Halmai Balázs Beszámoló a meccsről

Karcag - Rákóczifalva 7:1

2014. november 29-én, az előre hozott első tavaszi fordulóban nagy arányú győzelemmel búcsúzott közönségétől a harmadik helyen álló karcagi csapat. Szép volt, Fiúk!  A mérkőzés összefoglalója

Magabiztos karcagi győzelem a tavaszi rajton

3:0-ra (1:0) nyertünk az eleinte védekezésre berendezkedett, majd a nyílt sisakos küzdelmet felvállaló Fegyvernek VSE ellen 2015. március 14-én, a bajnokság első tavaszi mérkőzésén. Fotó. Halmai Balázs

Törökszentmiklós - a küldetés teljesítve

2015. március 21-én csapatunk 4:2-re nyert Törökszentmiklóson. Fotók: Kukucska

Focicsemege Karcagon 01

Felavattuk a Joma Kupán nyert mezgarnitúrát! 2014.10.19. Karcagi SE - Csépa KSE 7:2 (1:2) Fotók: Halmai Balázs

Focicsemege Karcagon 02

Karcagi SE - Jászárokszállási VSE 1:1 (1. galéria)

Halmai Márton képei 2015. március 28-án készültek.

Karcagi SE - Jászárokszállási VSE 1:1 (2. galéria)

Focicsemege Karcagon 03

Kiütéses győzelem Jászfényszarun

2015. április 4. Jászfényszarui VSE - Karcagi SE 0:5
Fotók: Kukucska

Jánoshida - Karcag 0:4 (0:1)

Kukucska fotói 2015. április 7-én készültek.

Karcagi SE - Újszász VVSE 2:0 (0:0)

1. fotógaléria a 2015. április 11-én lejátszott mérkőzésről.

2. fotógaléria a 2015. április 11-én lejátszott mérkőzésről.

Kiütéses győzelem Martfűn

2015. április 18-án 7:1 arányú győzelmet értünk el a Martfűi LSE otthonában. Fotók: Szívós Gyula

Archív! Kunhegyes - Karcag 2012-ből

2012. május 5-én lépett pályára legutoljára Kunhegyesen a karcagi focicsapat. Akkor 2:0-ra győztünk. Halmai Balázs fotó a meccsről.  Beharangozó a 2014. november 15-i derbi elé..

Karcagi SE - Túrkevei VSE 4:1 (1:1)

Halmai Balázs remek fotói 2015. április 23-án készültek.

Átrobogtunk Csépán

Kukucska 2015. május 2-án készült fotói a 6:1-es karcagi győzelemmel végződött idegenbeli mérkőzést örökítik meg. Szép volt, fiúk!

Családi focimajális 2015 - 1. galéria

Karcag - Malacka 1:0

2015. január 17-én csapatösszekovácsoló disznótorozáson vettek részt a Karcagi SE focistái, akik meghívták a KLBK tagjait is.

Családi focimajális 2015 - 2. galéria

2015. május 9-én nem találtunk fogást a bivalyerős vendégeken. Karcag - Jászapáti 0:2 (0:1). Fotók: Halmai Balázs - Drónfotók: Szakáll Attila

Karcag - Tiszafüred 2:2 (2:1)

Halmai Balázs fotói 2015. május 16-án készültek. Bővebben a meccsről.

Edzőmeccs Kisújszállás ellen

2015. február 7-én a szomszédvár csapatát láttuk vendégül felkészülési mérkőzésen a TEKÓ-pályán. A találkozót 4:-re megnyertük. Szép volt, fiúk! Fotók: Kukucska

Edzőmeccs Füzesgyarmat ellen

Valentin napon, 2015. február 14-én a Tekó-pályán fogadtuk a Füzesgyarmati SK legénységét. A felkészülési mérkőzés végeredménye: 3:3 (a félidőben 2:1-re vezettünk). Fotó: Halmai Balázs

Szépségdíjas győzelem Szajolban

2015. május 23-án Szajol ellen 5:1-re nyert a karcagi csapat, ezzel ismét elfoglaltuk a dobogó második fokát. (Fotó: Kukucska)

Jól sikerült az utolsó edzőmeccs

2015. február 28-án, a bajnoki rajt előtt egy héttel lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését a Karcagi SE. A végeredmény: Karcag - Kunhegyes 7:1 (5:1) Szép volt, fiúk! Fotók: Kukucska

Karcagi SE - Kunhegyesi ESE 6:0 (3:0)

Parádés győzelem 2015. május 29-én. Fotó: Halmai Balázs

Loki szülői értekezlet Karcagon

2015. március 3-án Herczeg András és Szalánczi Zoltán tartott szakmai előadást a edzőknek, fiatal karcagi focistáknak és szüleiknek. Fotó: Halmai Balázs

Ezüstérmes a karcagi csapat!

2015.06.06-án egy pontért utaztunk Kisújszállásra, hogy biztosan a miénk legyen a dobogó második foka. A találkozó 1:1-re végződött, így kezdődhetett az ünneplés! (Fotó: Halmai Balázs)

Karcag - Hajdúszoboszló 2:2 (0:1)

Felkészülési mérkőzés 2015. július 22-én.

Döntetlen a bajnoki nyitányon

2015. augusztus 15. Karcagi SE - Rákóczifalva SE 1:1 (1:1) Fotó: Halmai Balázs

Fegyvernek - Karcag 2:3 (1:1)

2015.08.22. Fotó: Szívós Gyula

Karcag - Kunsztentmárton 3:3 (1:1)

Nem bírt egymással a két csapat 2015. augusztus 29-én, a bajnokság 3. fordulójában. Karcag őrzi veretlenségét, Kunszentmárton megszerezte első bajnoki pontját. Fotó: Halmai Balázs

Rendhagyó edzésen a karcagi focisták

Húsvét előtt könnyű átmozgató tréninggel és finom pörköltvacsorával hangoltak játékosaink a hétvégi derbire. Az edzésre és a vacsorára a KLBK fotósa (Halmai Balázs) is hivatalos volt.

Jánoshida - Karcag 3:0 (1:0)

2015.09.06. Sajnos megvan az első vereségünk. Fotó: Szívós Gyuszkó

Karcag - Újszász 4:0 (2:0)

Remek győzelmet arattunk 2015. szeptember 12-én. Fotó: Kukucska

Döntetlen a bajnok otthonában

A sok lehullott csapadék miatt a pályaválasztási jogot felcserélve, Tiszafüreden léptünk pályára. Az eredmény: 0:0. Fotók: Kukucska

Döntetlen az U21-es rangadón

A listavezető Karcagi SE ifjúsági csapata a második helyen álló Újszászt fogadta 2015. április 11-én. A mérkőzés 2:2-re végződött, így a hazaiak továbbra is őrzik 3 pontos előnyüket a tabellán.

Karcag - Túrkeve 2:2 (0:1)

Czinege János fotói a kunsági rangadóról. 2015.10.03.

Házi János fotói a kunsági rangadóról. 2015.10.03.

Bravúros győzelem Törökszentmiklóson

3:1-re nyertünk az eddig csak egy vereséget elszenvedő Törökszentmiklós otthonában 2015. október 10-én. Fotó: Bukovszki Lajos

Gólparádé Kunhegyes ellen

Karcagi SE - Kunhegyes ESE 7:1 (3:1) - Halmai Balázs fotósorozata 2015. október 27-én készült.

Remek győzelem Jászárokszállás ellen

Karcag - JVSE 2:0 (2:0) - Kukucska képei 2015. október 31-én készültek.

Karcag - Kisúj 3:2 (1:0)

Remek mérkőzésen megérdemelt karcagi siker született 2015. november 14-én, a kunsági rangadón. Fotó: Halmai Balázs

Hull a pelyhes...

A Karcagi Labdarúgó Baráti Kör 2015. november 27-én szezonzáró vacsorán látta vendégül a felnőtt labdarúgócsapat tagjait és hozzátartozóikat, Dobos László polgármestert, Szepesi Tibort, a Karcagi SE ügyvezető elnökét és a Labdarúgó Szakosztály vezetőségét, valamint támogatókat, segítőket. Aztán egyszer csak betoppant a Mikulás... Fotó: Halmai Balázs

Újabb fotók Csépáról

Szívós Gyula fotói 2015. máus 2-án, az 1:6-ra végződött Csépa - Karcag mérkőzésen készültek.

KSE- KLBK gálameccs

2016. január 31. Fotók: Székely Lea és Kukucska

Rákóczifalva SE - Karcagi SE 1:1 (1:0)

Kukucska fotói 2016. február 28-án, a bajnokság nyitófordulójában készültek.

Karcag - Fegyvernek 3:0 (1:0)

George fotói 2016. március 5-én, a bajnokság 2. tavaszi fordulójában készültek.

Karcagi SE - Tarpa SC

NB II-es U14-es csapatunk 2:2-es döntetlent játszott , U15-ös csapatunk 5:1-es vereséget szenvedett 2016. március 6-án. Fotók: Czinege János

KuTE - Karcag 2:2 (1:1)

Kukucska fotói 2016. március 12-én készültek a bajnokság 18. fordulójában.

Karcag - Jánoshida 4:2 (1:2)

2016. március 19-én, a bajnokság 19. fordulójában 15 perc elteltével már 2:0-ra vezetett a vendégcsapat, aztán beindult a karcagi henger! Fotók: George

Újszász - Karcag 1:3 (1:1)

Kukucska fotói 2016. március 26-án készültek.

Bajnoki záróbuli

2015. június 12-én a KLBK vacsorára és közös ünneplésre hívta a focistákat, a vezetőséget és a szurkolókat. A jól sikerült rendezvényen Kukucska és Halmai Marci fotózott.

Karcag - Szajol 1:4 (1:2)

George fotói 2016. április 2-án készültek.

Legyőztük a bajnokot!

Karcagi SE - Tiszafüredi VSE 2:1 (1:1) 2016. április 9. Fotó: George

Karcag - Füzesgyarmat 2:3 (1:2)

Edzőmeccs 2015. július 28-án. Fotó: Kukucska

Túrkeve - Karcag 1:2 (0:1)

Kukucska fotói 2016. április 16-án készültek.

Győzelem az edzőmeccsen

Focicsapatunk 2:1-re győzte le Hajdú-Bihar megye bajnokát felkészülési mérkőzésen 2015. július 29-én. Fotó: Kukucska

Karcag - Csépa 2:2 (2:0)

George fotói 2016. május 7-én készültek.

Karcag - Jászfényszaru 2:2 (0:2)

George fotósorozata 2016. május 21-én készült.

Kisújszállás - Karcag 2:0 (1:0)

George fotói 2016. május 28-án készültek.

Az utolsó bajnoki

Szakáll Attila és Kovács József fotói 2016. június 4-én, a 3:2-re megnyert Karcag - Tiszaföldvár meccsen készültek.

Búcsú a kupától
2015. 09.16. Magyar Kupa megyei selejtező 2. forduló
Karcagi SE – Tiszafüredi VSE 0:0 (büntetőkkel 3:4)
Fotó: Kukucska

A büntetőrúgó-verseny díjazottjai

2016. június 4-én a Karcag - Tiszaföldvár (3:2) mérkőzés után a szurkolók büntetőrúgó-versenyben mérhették össze tudásukat. A fotókon az első helyezett Bató Adrián (világoskék pólóban) lett, a második Barkó Dániel (rózsaszínben), a harmadik Simon István (sötétkékben), valamint Federics Szandi, a KLBK háziasszonya, és a baráti kör képviseletében Házi János. Fotó: Czinege János

Megérdemelt győzelem,egy küzdelmes mérkőzésen!

Csépa - Karcag 1:1 (1:1)

Szívós Gyuszkó fotói 2015. október 24-én készültek.

25 perc kevés volt!

Gyenge,dekoncentrált játékkal szenvedtünk vereséget Törökszentmiklóson.

Nem érdemeltünk vereséget!
Karcag - Hajdúböszörmény U14-U15

Czinege János (Manci) fotói 2015. október 24-én készültek.

Öt gólt kaptunk a második félidőben!
Végre megtört a jég!

Kellemes őszi idő,kb 80 néző,és a "szokásos" magas fű fogadta a csapatokat.

Itthon maradt,mind a hat pont!
Karcagi SE - Nyírbátor FC

Czinege János fotói az U14- és U15-ös csapatok mérkőzésén készült 2015. november 7-én.

Beindultunk,már a 4. helyen áll csapatunk.
Ez nem az igazi volt!
Karcagi SE - Cigánd SE

Czinege János fotósorozata 2015. november 22-én készült.

Szép játék,magabiztos győzelem,rendőrségi intézkedés!
Győzelem Tószeg ellen!
Téli alapozás

Elkezdte  felkészülést a Karcagi SE felnőtt labdarúgócsapata. Halmai Balázs fotói 2016. január 8-án készültek.

Győzelem,Kisúj és a sártenger ellen!
U15-U16 edzőmeccs

2016. január 23-án egymás elleni felkészülési meccset játszott az NB II-es bajnokságban szereplő U15-ös csapatunk a kiemelt megyei bajnokságban játszó U16-os gárda ellen. Fotók: Czinege János

Sima négyes a szezonzárón!
Évzáró buli a Hemoban!
Karcag U15 - Túrkeve U15 (16, 17) 3:4

Felkészülési mérkőzés 2016. február 14-én. Fotók: Czinege János

Új év!
Gólzáporos döntetlen a B-pályán

A téli szünet utolsó felkészülési mérkőzése a házigazda Karcagi SE és a vendég Kunhegyes ESE között 5:5-re végződött 2016. február 20-án. Fotók: Czinege János

Gyász!
Téli felkészülés Kőröstarcsa-Karcag.
Alapos orrba verést kaptunk!

Karcag-Jánoshida 2:6 Szolnok Műfű 2017.02.26.

Akár több is lehetett volna,Kunszent-Karcag 0:1!
Reméljük,lesz jobb!
Karcagi SE - Várda SE Kisvárda

NB II, Észak-keleti csoport - 2016.03.12.  - Fotó: Czinege János

Nyaksál átadó!
Lehetett volna jobb is!Fényszaru-Karcag 2017.03.19.
Nagyszerű győzelem!Karcag-T.miklós 2017.03.25.

Éremátadó ünnepség !
U14: DVSC-DLA - Karcagi SE (2017.08.05.)

<<   >>

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre